Fotografia Biznesowa Wrocław

  • Fotografia korporacyjna
  • Sesja fotograficzna lidera
  • Portrety pracowników
  • Portrety członków zarządu
  • Twój portret w biznesie

 

Wiele osób nie lubi się pozować przed obiektywem i podchodzi do zdjęć z dozą dystansu. W trakcie sesji zdjęciowej stawiamy na miła atmosferę orał pełne wsparcie pozującego aby sesja zdjęciowa przebiegała pewnie i swobodnie. Najważniejsze jest dla nas pozytywne nastawienie modela i najlepsza prezentacja jego wizerunku.

Podczas sesji zdjęciowej przykładamy dużą wagę do czynników przesądzających finalny efekt sesji. Zwracamy uwagę na wygląd ubrań, czyścimy plany zdjęciowe ze zbędnych przedmiotów, operujemy światłem i kładziemy nacisk na mimikę oraz naturalność fotografowanego. Podczas postprodukcji używamy tych samych umiejętności i narzędzi jak przy sesjach fashion. Średnio wybór i obróbka materiału zdjęciowego z sesji tego typu zajmuje 3-7 dni. Sesja zdjęciowa może odbywać się w studio (różne kolory tła) lub u Państwa w firmie.

Każdą sesje zdjęciową wyceniamy indywidualnie. Jeśli poznamy Państwa przybliżony budżet możemy zaoferować konkretne, skrojone na miarę rozwiązania oraz dowolne stylizacje. Współpracujemy z doświadczonymi wizażystami oraz stylistkami. Wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do kontaktu.

Nie wykonujemy zdjęć dokumentowych, dowodowych, do dyplomu oraz wizowych i paszportowych.

Obejrzyj nasze Realizacje —> Kliknij Link