Fotografia Noworodkowa

Fotografia Noworodkowa

Fotografia Noworodkowa

Idealny czas na fotografowanie maluszka to pierwsze 14 dni – im wcześniej, tym lepiej. Oczywiście im wcześniej tym lepiej. W tym okresie dzieciaczki jeszcze sporo śpią, łatwo jest je ułożyć w różnych pozycjach ze względu na ich „giętkość”. Na sesję z noworodkiem najlepiej umawiać się jeszcze będąc w ciąży lub wykupic podwójny pakiet na sesję ciążową+nowordkową. Szczegóły podwójnej sesji kliknij Tu.

Oczywiście nigdy nie jesteśmy w stanie dokładnie przewidzieć kiedy maluszek pojawi się na świecie, dlatego też najlepiej być w stałym kontakcie. Zazwyczaj sesja z noworodkiem trwa 2,5-3 godziny. Jest to czas poświęcony zarówno na zdjęcia jak i na karmienie, przewijanie, przytulanie oraz najbardzej czasochłonne usypianie maluszka. Jeśli macie jakieś pytania czy obawy związane z sesją noworodka proszę o kontakt.

Pakiet Maluszek

10 fotografii wybranych przez klienta ze wszystkich zdjęć zrobionych na sesji podanych profesjonalnej edycji.

-Fotografie z sesji zostaną przekazane na  płytcie DVD spersonalizowanej zdjęciem z sesji. W dużym formacie jpg gotowym do wydruku, oraz pomniejszonym  png gotowym do publikacji w Internecie.

-Pakiet obejmuje stylizację do sesji: koszyki, walizeczki, czapeczki, opaski itp.

-Czas trwania sesji 3-4 godziny. Możliwość dobrania dodatkowych ujęć w cenie 25 zł za zdjęcie. Zdjęcia w Studio we Wrocławiu.

cena: 400 zł

Kliknij tutaj i poinformuj nas o chęci wykonania sesji Twojego maleństwa.

Masz pytania lub chcesz zamówić usługę? Skontaktuj się z nami już teraz!

Skontaktuj się z nami  i zapytaj o wolny termin sesji rodzinnej.
Możesz skorzystać z Formularza na stronie Kliknij TUTAJ lub jeżeli to dla Ciebie wygodniejsze bezpośrednio zadzwonić 696 439 493 i zarezerwować Fotografa z Wrocławia na sesję nowordkową