STUDIO FOTOGRAFICZNE/FILMOWE WYNAJEM WROCŁAW

Studio Fotograficzne/Filmowe

GRUNWALD STUDIO Fotografia to 115m2 studio filmowo/fotograficzne z cykloramą. Studio o wymiarach 3,8m wys. x 6,5m szer. i długości 18m mieści się w okolicy pięknego Parku Szczytnickiego oraz placu Grunwaldzkiego we Wrocławiu. 3 kroki od przystanku tramwajowego i autobusowego. Na całej długości studia znajdują się okna i można pracować na świetle zastanym lub zasłonić ogromnymi zasłonami. Twórcza przestrzeń mogąca stać się miejscem dla różnego rodzaju spotkań, warsztatów, konferencji, planów filmowych czy innych wydarzeń. Pracownia znajduję się na 2 piętrze biurowca w centrum miasta. Do przewożenia osób niepełnosprawnych lub dużych i ciężkich gabarytów służy winda techniczna. Każdy fotograf i filmowiec poczuje się tu jak u siebie. Można podjechać samochodem pod budynek i wyładować rzeczy na rampie. Grunwald Studio Fotografia ( Studio Fotograficzne – wynajem ) może pracować 24h na dobę, jest wyposażone w system alarmowy oraz antynapadowy z dozorem agencji ochrony, internet Wi-Fi, kuchnię, toaletę. Bezpłatny parking dla gości.

Studio jest ogrzewane. Opcjonalnie do dogrzewania służą 3x duże nagrzewnice po 3,3 kW. Można pracować na 3x instalacji trójfazowej tzw. „sile”.

Przebieralnia, Wizażownia z lampą pierścieniową, Hokerem, dużym lustrem, deska do prasowania, żelazkiem, wieszakami, wieszakami na kółkach. 


Malowanie cykloramy 120, 00zł netto
Wystawiamy Fakturę VAT | Ceny netto, nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
Anulowanie rezerwacji 48-24h przed datą wynajmu: płatne 50%
Anulowanie rezerwacji poniżej 24h przed datą wynajmu: płatne 100%

STUDIO FOTOGRAFICZNE WROCŁAW WYNAJEM
Tel.  ŁUKASZ 696-439-493, MAGDA 602-472-473
al. Ludomira Różyckiego 1C 214-217 51-608 Wrocław

Rezerwuj:  grunwaldstudio@gmail.com

Comments are closed.