Sesja zdjęciowa McDonald’s

Sesja zdjęciowa McDonald’s

Miło nam było być częścią tego 2 dniowego projektu podczas którego fotografowaliśmy aktorów oraz gościliśmy w naszym studio nie małą ekipę produkcyjną.

Fitting do kampanii reklamowej

Link do reklamy: https://youtu.be/Jq1ttdIGKQM
#reklama #Wrocław #BożeNarodzenie #grudzień2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szukasz fotografa dla swojej firmy?

Najważniejsza jest dla nas najlepsza prezentacja wizerunku osoby fotografowanej, dobra komunikacja oraz profesjonalny efekt sesji zdjęciowej  we Wrocławiu. Podczas profesjonalnych zdjęć biznesowych, korporacyjnych nasz fotograf  przykłada dużą wagę do czynników zasądzających finalny efekt sesji.
Zwracamy uwagę na wygląd ubrań, czyścimy plany zdjęciowe ze zbędnych przedmiotów, operujemy światłem i kładziemy nacisk na mimikę oraz naturalność fotografowanej osoby. Podczas fotografii grupowej w studio pomagamy się idealnie ustawić.

Średnio wybór i obróbka materiału zdjęciowego z sesji tego typu zajmuje 7 dni. Sesja zdjęciowa może odbywać się w studio, można skorzystać z usług wizażystki przed sesją.

Sesja korporacyjna może się odbyć w Państwa w firmie. Przyjeżdżamy z mobilnym studiem fotograficznym w dogodnym czasie. Fotografujemy  również w ciekawych przestrzeniach miejskich w zależności od charakteru zdjęć.

Wiele osób nie lubi się pozować i podchodzi do zdjęć z dozą dystansu. W trakcie sesji wizerunkowej stawiamy na miła oraz profesjonalną atmosferę i pełne wsparcie pozującego. Tak aby sesja portretowa przebiegała pewnie i swobodnie.

  • Wycena sesji zdjęciowych dla firm odbywa się indywidualnie

Potrzebujesz wyceny?  Zapraszamy do napisania maila grunwaldstudio@gmail.com oraz podaniu ilości osób, ilości zdjęć oraz charakteru sesji. Wycena w 24h.

Zapraszamy do współpracy Grunwald Studio

OSTATNIO NA BLOGU

Comments are closed.