Fotografia Ciążowa

Fotografia Ciążowa

Fotografia Ciążowa

Będziesz Mamą! A Ty Tatą! Między 28 a 36 tygodniem ciąży nie ma nic piękniejszego, niż widok zaokrąglonego brzuszka, w którym rozwija się nowe życie.

Zatrzymaj te chwile na zawsze dzięki fotografii w naszym Studio we Wrocławiu.Pomożemy Ci zaaranżować zdjęcie w odpowiedni sposób i podpowiemy jakie dodatki możesz ze sobą przynieść na sesję.

Zrób pamiątkową fotografię z kokardą, zdjęciem USG, bucikami, kwiatem, lub skorzystaj z naszych inspiracji oraz pomysłów na zdjęcia z brzuszkiem. Marzysz o sesji w stajni,bodypaintingu lub z profesjonalnym makijażem? Uruchomimy nasze kontakty z wizażystami i artystami, by uchwycić całe piękno rodzicielstwa.

 

-10/15/20 fotografii podanych profesjonalnej edycji.

  • Zamów sesję na prezent a Voucher w wersji elektronicznej otrzymasz tego samego dnia

-Zdjęcia po retuszu zostaną przesłane do klienta w formie elektronicznej w prywatnej galerii w dużym formacie gotowym do wydruku, oraz pomniejszonym  gotowym do publikacji w Internecie.
-Możliwość dobrania dodatkowych ujęć z sesji zdjęciowej.

Masz pytania, chcesz umówić się na sesję zdjęciową lub potrzebujesz Vouchera na prezent? Skontaktuj się z nami już teraz!
Skontaktuj się z nami  i zapytaj o wolny termin sesji ciążowej.
Możesz skorzystać z Formularza na stronie Kliknij TUTAJ lub jeżeli to dla Ciebie wygodniejsze bezpośrednio zadzwonić 696 439 493 i zarezerwować Fotografa z Wrocławia na sesję ciążową lub sesję noworodkową.