Fotografia w Plenerze

Fotografia w Plenerze

Sesja zdjęciowa w plenerze

 

Marzysz o bajkowej, sensualnej sesja zdjęciowej na łonie natury w otoczeniu zieleni a może miejski pejzaż i ciekawa symetria miasta z pazurem. Wrocław jest wspaniałym miastem pełnym inspirujących miejsc do fotografowania. Umawiając się na profesjonalną sesję zdjęciową nie musisz być modelem ale sprawimy, że będziesz wyglądać i poczujesz się jak gwiazda obiektywu. Napisz zrealizujemy każdy plan i pomysł na sesję zdjęciową. Zdjęcia którym dodamy magii wybierasz sam. Wiosna i lato to wspaniały czas na plenerowe szaleństwa fotograficzne.

 

 

 

Sesja zdjęciowa w plenerze 

-10/15/20 fotografii podanych profesjonalnej edycji.

  • Zamów sesję na prezent a Voucher w wersji elektronicznej otrzymasz tego samego dnia

-Zdjęcia po retuszu zostaną przesłane do klienta w formie elektronicznej w prywatnej galerii w dużym formacie gotowym do wydruku, oraz pomniejszonym  gotowym do publikacji w Internecie.

-Możliwość dobrania dodatkowych ujęć z sesji zdjęciowej.

-Wizażysta do sesji zdjęciowej

Masz pytania, chcesz umówić się na sesję zdjęciową lub potrzebujesz Vouchera na prezent? Skontaktuj się z nami już teraz!

Skontaktuj się z nami  i zapytaj o wolny termin sesji zdjęciowej w plenerze.
Możesz skorzystać z Formularza na stronie Kliknij TUTAJ lub jeżeli to dla Ciebie wygodniejsze bezpośrednio zadzwonić 696 439 493 i zarezerwować Fotografa z Wrocławia na sesję w plenerze.