Fotografia w Plenerze

Fotografia w Plenerze

Sesja zdjęciowa we Wrocławskim plenerze

Potrzebujesz sesji na social media, Facebook, Instagram, Linked-in a może na portal randkowy. Dobrze trafiłeś bo sezon zapisów na sezon wiosna-jesień 2021 uważamy za otwarty. Wrocław jest wspaniałym miastem pełnym inspirujących miejsc do fotografowania. Umawiając się na profesjonalną sesję zdjęciową nie musisz być modelem ale sprawimy, że będziesz wyglądać i poczujesz się jak gwiazda obiektywu. Napisz zrealizujemy plan i wspólny pomysł na sesję zdjęciową. Zdjęcia którym dodamy magii wybierasz sam z linku. Wiosna i lato to wspaniały czas na plenerowe szaleństwa fotograficzne. Architektura miasta czy kwitnące jabłonie wybór należy do Ciebie!

Sesje nadają się na wspaniały prezent niespodziankę lub na celebrację urodzin.

 

Voucher ważny od kwietnia do października 2021 otrzymujesz na maila w 24H

Sesja zdjęciowa w plenerze 
Czas trwania sesji do 2h. Ilość osób: jedna lub para, możesz zabrać przyjaciółkę lub kumpla. Na zdjęcia zabieramy swoją bieliznę, ubrania. Zdjęcia są wykonywane w godzinach 8:00-11:00 lub 15:00-19:00 w zależności od pogody i pory roku.

  • 10 wysokiej jakości fotografii podanych profesjonalnej edycji
  • wszystkie nieretuszowane zdjęcia JPG na pamiątkę
  • przenośne studio fotograficzne
  • mini poradnik jak się przygotować do sesji zdjęciowej

Koszt sesji 699zł

Zdjęcia po retuszu zostaną przesłane do klienta w formie elektronicznej w prywatnej galerii w dużym formacie gotowym do wydruku, oraz pomniejszonym gotowym do publikacji w Internecie w terminie 21 dni od sesji zdjęciowej

Dodatkowe usługi:
1. wizaż 200zł / sesja sportowa twarz + ciało 300zł
2. fake bake opalnie natryskowe 2 dni przed sesją u Ciebie w domu 150zł
3. Możliwość dobrania dodatkowych ujęć do retuszu z sesji zdjęciowej 100zł/sztuka
4. Możliwość wydruków na eleganckim jedwabnym papierze, album, foto obraz.*Sesja nie zwiera fotografii aktowej oraz nude

-Zdjęcia po retuszu zostaną przesłane do klienta w formie elektronicznej w prywatnej galerii w dużym formacie gotowym do wydruku, oraz pomniejszonym  gotowym do publikacji w Internecie.

-Możliwość dobrania dodatkowych ujęć z sesji zdjęciowej.
-Wizażysta do sesji zdjęciowej

Masz pytania, chcesz umówić się na sesję zdjęciową lub potrzebujesz Vouchera na prezent? Skontaktuj się z nami już teraz!

Skontaktuj się z nami  i zapytaj o wolny termin sesji zdjęciowej w plenerze.
Możesz skorzystać z Formularza na stronie Kliknij TUTAJ lub jeżeli to dla Ciebie wygodniejsze bezpośrednio zadzwonić 602 472 473 i zarezerwować Fotografa z Wrocławia na sesję .

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.