Fotograf w Grunwald Studio : Łukasz

Fotograf w Grunwald Studio : Łukasz

Witaj! Cieszę się, że dotarłeś/aś tutaj i miło mi że chcesz mnie poznać bliżej.

Fotografią profesjonalnie zajmuje się od 2012 roku, moja pasja do fotografii zrodziła się o wiele wcześniej, studiowałem na Uniwersytecie Wrocławskim i pracowałem w dużym zakładzie fotograficznym gdzie mogłem poznać bliżej z fotografią. Punktem zwrotnym i motywacją do zostania profesjonalistą stała się nasza córka Kinga. Obserwując jej rozwój i to jak szybko się zmienia, zależało mi na zatrzymaniu każdej chwili z tamtego okresu. Jakość zdjęć, które wówczas robiłem na trybie auto kompletnie mi nie odpowiadała. Od tamtego momentu minęło 5 lat a moja pasja nadal się rozwija.

W rozwoju moich umiejętności fotograficznych nie bez znaczenia były liczne profesjonalne warsztaty, szkolenia z takich dziedzin fotograficznych jak m.in:

  • Portret
  • Fashion
  • Krajobraz
  • Street
  • Kulinarna
  • Webinaria: organizacji sesji zdjęciowych, zarządzanie kolorem, światło ciągłe i błyskowe w fotografii
  • Photoshop

W Grunwald Studio Fotografia prowadzę Kursy z fotografii od podstaw w takich miastach jak Wrocław, Kraków, Katowice i Poznań. Warsztaty cieszą się dużym zainetersowaniem oraz wysoką frekfencją. Szkolenia przebiegają w przyjaznej atmosferze , która pozwala na efektywne zdobywanie wiedzy o czym świadczy wiele pozytywnych komentarzy na naszym facebooku. Realizowałem sesje zdjęciowe dla wielu firm oraz korporacji, również zagranicznych. Moje zdjęcie zdobiło okładkę branżowego miesięcznika Foto-Kurier 3/2017. Jestem Rekomendowanym fotografem Google oraz założycielem grupy Fotografia Mobilna, która promuje fotografię smartfonem bo w końcu najlepszy aparat to ten który masz przy sobie a kluczem w fotografii jest światło.

Amator martwi się o sprzęt, profesjonalista martwi się o kasę, a mistrz martwi się o światło” Anonim

Największe na świecie targi  Photokina  w Kolonii w Niemczech.