Kursy Fotografii Cyfrowej Wrocław – 696 439 493

Kursy Fotografii Cyfrowej Wrocław – podstawowy

Organizujemy kursy fotografii cyfrowej zakończone certyfikatem.

Masz aparat cyfrowy, a nie do końca wiesz jak się nim posługiwać ? Ciągle używasz „zielonego” programu automatycznego, a pozostałe opcje ustawień manualnych stanowią dla Ciebie zagadkę?
Jeżeli chcesz to zmienić, to zapraszamy na kursy fotografii cyfrowej.
Nasi wykładowcy nauczą Cię jak lepiej wykorzystać aparat, którym się posługujesz oraz dowiesz się jak kadrować zdjęcia, aby zwracały one na siebie uwagę. Kursy przeznaczone są zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią oraz dla tych już bardziej zaawansownych, którzy chcą zgłębić swoją wiedzę na temat lepszego robienia zdjęć.

Jego celem jest nauka świadomego fotografowania. Twój aparat nigdy więcej nie będzie tylko przedmiotem, zostanie Twoim przyjacielem! Poznasz go na nowo i zaczniesz tworzyć zdjęcia, które będą przykuwać uwagę oraz pozostaną w pamięci na długi czas.

KURS PODSTAWOWY – 10 godzin zegarowych

TEORIA

– budowa aparatu
– obsługa aparatu
– głębia ostrości
– ekspozycja i kompozycja
– światło w fotografii
– wykorzystanie światła w studio fotograficznym

PRAKTYKA

– plener
– portret / fotografia architektury
– zadania do wykonania we własnym zakresie, po każdym przedstawionym temacie

– Zajęcia teoretyczne i w plenerze odbywają się pon.-pt. w godz. 17-21. Zajęcia w studiu odbywają się w weekend w godz. 10-14.

– Po zakończeniu kursu udostępniamy login i hasło do naszego Dysku na, którym będziecie mogli z łatwością wymienić się zdjęciami z kursów.

– Dzięki uprzejmości www.Notopstryk.pl nasi kursanci będą mogli przetestować różnego rodzaju sprzęt fotograficzny (aparaty, obiektywy, statywy itp.).

—>Film z Pleneru Fotograficznego Maj 2014

—>Film z Kursów Fotografii Cyfrowej Kwiecień 2014

—>Film z Kursów Fotografii Cyfrowej Luty 2014

Cena Kursu: 400zł  249zł

OSTATNIO NA BLOGU

Comments are closed.