Fotografia produktowa Wrocław

Zapraszamy do Grunwald Studio Fotografia, gdzie profesjonalnie realizujemy sesje fotograficzne produktów we Wrocławiu. Nasze usługi stanowią doskonałe narzędzie do wyróżnienia charakteru Twojego produktu lub marki. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje artykuły przyciągały uwagę swoim unikalnym stylem, fotografie produktowe z jednokolorowym tłem są idealnym rozwiązaniem. Nasze sesje produktowe na neutralnym tle (packshoty) to tradycyjna, a zarazem skuteczna forma prezentacji asortymentu. Dzięki nieskazitelnemu tłu, produkty zajmują centralne miejsce, skupiając uwagę potencjalnych klientów.To doskonały sposób na sprawienie, aby Twoje produkty wyjątkowo wyróżniały się na tle konkurencji. Jeżeli Twoje produkty są pakowane, oferujemy także specjalne fotografie packshot, przedstawiające opakowania wraz z zawartością. Nasze profesjonalne ujęcia umożliwią klientom zobaczenie, co kryje się wewnątrz opakowania, co może znacząco wpłynąć na ich decyzję zakupową.

  • SESJE PRODUKTOWE Z BIAŁYM TŁEM- PACKSHOTY 
  • ZDJĘCIA NA NIEWIDOCZNYCH MANEKINACH TYPU DUCH Wykonujemy także popularne zdjęcia na manekinach typu duch / zdjęcia na niewidocznych manekinach.W takiej formie zdjęcia odzieży ukazują najbardziej rzeczywisty fason.
  • FOTOGRAFIA OBROTOWA 360 interaktywny obrót zdjęć 360° dla Twojego sklepu internetowego. Zdjęcia obrotowe dostarczają wizualne informacjie dotyczące produktu. Cena zależy od ilości klatek, z których składa się prezentacja oraz skomplikowania produktu. Im większa ich ilość, tym płynniejsza animacja.
  • FOTOGRAFIA TYPU FLATLAY/FLAT wykonywanie zdjęć ubrań na płasko np: dla niemowląt i dzieci.

Wybierając Grunwald Studio Fotografia, decydujesz się na współpracę z doświadczoną ekipą, która z pasją i precyzją zadbają o każdy detal sesji. Podkreśl unikalność swoich produktów. Skontaktuj się z nami już dziś, abyśmy mogli stworzyć dla Ciebie wyjątkowe i przyciągające uwagę fotografie produktowe.

  1. Idealny produkt: Sesje fotograficzne z jednokolorowym tłem pozwolą Twoim produktom na efektowne wyróżnienie się, zwracając uwagę klientów na ich unikalne cechy.
  2. Profesjonalizm: Nasza oferta obejmuje tradycyjne fotografie produktowe na neutralnym tle (packshoty), fotografię typu duch, fotografię obrotową, zdjęcia typu flat.
  3. Pełne Spektrum Produktów: Fotografujemy różne gabaryty, świecące przedmioty oraz inne trudne przedmioty.
  4. Jesteśmy elastyczni i terminowi: Bez względu na rodzaj produktu sesję dostostujemy do Twoich wymagań i budżetu oraz terminu.
  5. Studio w centum miasta: posiadamy swoje studio w centum Wrocławia co ułatwia dostarczenie i odbiór rzeczy do fotografii.