Fotografia w Studio

Fotografia w Studio

Fotografia w Studio

Podczas sesji staram się dbać o komfortową atmosferę i wiarę w możliwości modela. Zatem nie jest koniecznie doświadczenie, tylko dobre nastawienie!
Współpracuję z profesjonalnymi zespołem, który zadba o efekty sesji zdjęciowej i nieskazitelny wygląd. Przed sesją zdjęciową uzyskacie Państwo drogocenne wskazówki, jak się przygotować, co zabrać.
Przygotowałam dwie opcje stylizacji, które starannie dobieram do indywidualnych wymagań klienta. Pierwszą z nich jest opracowanie koncepcji sesji na podstawie ubrań z garderoby klienta. Druga opcja to opracowanie koncepcji sesji oraz możliwość dobrania i wypożyczenia ubrań odpowiednich dla danej tematyki sesji.

Projekty kreatywne wymagają więcej zaangażowania i zwykle zajmują więcej czasu zarówno na etapie przygotowań jak i podczas samej sesji. Dlatego przy tego typu projektach odpowiednio wczesna rezerwacja terminu pozwala na spokojne zaplanowanie i dopracowanie detali.

Sesja zdjęciowa w Studio

-10/15 fotografii podanych profesjonalnej edycji.

  • Do Zdjęć w Studio we Wrocławiu otrzymujesz jedna stylizację
  • Zamów sesję na prezent a Voucher w wersji elektronicznej otrzymasz tego samego dnia

-Zdjęcia po retuszu zostaną przesłane do klienta w formie elektronicznej w prywatnej galerii w dużym formacie gotowym do wydruku, oraz pomniejszonym  gotowym do publikacji w Internecie.

-Możliwość dobrania dodatkowych ujęć z sesji zdjęciowej.

Masz pytania, chcesz umówić się na sesję zdjęciową lub potrzebujesz Vouchera na prezent? Skontaktuj się z nami już teraz!

Skontaktuj się z nami  i zapytaj o wolny termin sesji zdjęciowej w plenerze.
Możesz skorzystać z Formularza na stronie Kliknij TUTAJ lub jeżeli to dla Ciebie wygodniejsze bezpośrednio zadzwonić 696 439 493 i zarezerwować Fotografa z Wrocławia na sesję rodzinną.