Fotograf w Grunwald Studio : Magda

Fotograf w Grunwald Studio : Magda

Witaj! Cieszę się, że dotarłeś/aś tutaj i miło mi że chcesz mnie poznać bliżej.

Fotografią profesjonalnie zajmuję się od 2012 roku, moja pasja do fotografii zrodziła się o wiele wcześniej, miałam przyjemność pracować jako fotomodelka m.in. z Amerykańskim fotografem Jamesem Dobermanem dla KFC. Punktem zwrotnym i motywacją do zostania profesjonalistą stała się nasza córka Kinga. Chciałam zatrzymać w kadrze każdy moment a zdjęcia robione w trybie auto nie spełniały moich oczekiwań. Okazało się również, że dobre zdjęcie wymaga pracy w cyfrowej ciemni, która pokochałam. 

W rozwoju moich umiejętności fotograficznych nie bez znaczenia były liczne profesjonalne warsztaty, szkolenia z takich dziedzin fotograficznych jak m.in:

  • Portret
  • Fashion
  • Akt
  • Webinaria: organizacji sesji zdjęciowych, zarządzanie kolorem, światło ciągłe i błyskowe w fotografii
  • Pro Retusz: Hi end, Color Grading etc.
  • Montaż Adobe Premier

Pracowałam dla wielu znanych firm oraz korporacji, również o zasięgu międzynarodowym. Moje zdjęcie zdobiło okładkę miesięcznika branżowego Foto-Kurier (5/2017), a poradniki dotyczące zasad fotografii inspirowały wielu początkujących fotografów. W Grunwald Studio Fotografia prowadzę szkolenia z zakresu fotografii portretowej oraz retuszu. Posiadam niespotykaną umiejętność zjednywania sobie ludzi. Uchwycę na zdjęciu to, czego większość osób nie dostrzega i poprawię to czego nie chcesz żeby inni dostrzegli.

Staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.” Robert Bresson

Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się z perspektywy modelki. Foto by James Doberman
Magda Grunwald Studio foto by James Doberman